TÜRKÇE ENGLISH
  • Doğru Kapıları Açıyoruz
  • banner2

Vektör Kurumsal

kurumsal

Vektör Gayrimenkul Değerleme A.Ş., 22.11.2005 tarihinde Ihlamurkuyu Mah. Aytaşı Sok. No:4 Ümraniye/İSTANBUL adresinde yerleşik olarak kurulmuş ve Sermaye Piyasası Kurulu'nun 21.04.2006 tarih ve 19/214 sayılı Kurul kararı ile değerleme hizmeti vermek üzere faaliyete geçmiştir.

 

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu?nun 03.03.2010 tarih ve 3577 sayılı kararı ile Bankalara Değerleme Hizmeti Verecek Kuruluşların Yetkilendirilmesi ve Faaliyetleri Hakkında Yönetmelik?in 11. Maddesine istinaden bankalara Yönetmelik'in 4. Maddesi kapsamına giren gayrimenkul, gayrimenkul projesi veya bir gayrimenkule bağlı hak ve faydaların değerlemesi hizmeti verme yetkisi verilmiştir.

 

1.Kasım.2006 tarih ve 26333 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren Bankalara Değerleme Hizmeti Verecek Kuruluşların Yetkilendirilmesi Ve Faaliyetleri Hakkında Yönetmelik gereği Şirketimiz 30.11.2006 tarihi itibariyle Mesleki Sorumluluk Sigortası yaptırmış ve Global Group Management Systems tarafından ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi uygulandığı tasdik edilmiştir.

 

Vektör Gayrimenkul Değerleme A.Ş. ; taşınmazlar ile taşınmazlar üzerinde geliştirilen projelerle ilgili tüm resmi ve piyasa bilgilerini analiz ederek; 6.3.2006 tarih ve 26100 sayılı Resmi Gazetede yayınlanmış bulunan UDS Uluslararası Değerleme Standartları? ile uyumlu olarak değerleme ve fizibilite raporları hazırlamaktadır.

 

Gayrimenkul değerlemede (ekspertizde) dünya genelinde uygulanan yöntemler ve objektif kriterlere uygun teknoloji desteği ile, sektörde yaşanan gelişmeleri ve son yenilikleri sürekli takip ederek çalışmalarımızın güncel olması sağlanmaktadır.  Teknik açıdan; dijital ölçümleme teknikleri, dijital fotoğraflama, uydu fotoğraflama tekniği, GPS Ölçümleme ile dijital adresleme teknikleri kullanılır ve raporlar önce elektronik posta ile ve daha sonra kargoyla en kısa zamanda müşterilerimize ulaştırılır.

 

Şirketimiz, bir gayrimenkule ilişkin nitelik, fayda, çevre, kullanım koşulları gibi faktörleri dikkate alarak, gayrimenkulün değerinin günün rayiçlerine göre saptanması konusunda şahıslar, bankalar, kamu kurum ve kuruluşları ve sigorta şirketlerinin ihtiyaç duydukları tüm değerleme raporları ve fizibilite çalışmalarında en kısa sürede hizmet sunma anlayışı ile faaliyet göstermektedir.

 

Vektör Gayrimenkul Değerleme A.Ş. 'nin misyonu,  bireysel ve kurumsal gayrimenkul değerleme hizmetinde müşteri memnuniyetini ön sırada tutan dürüst, şeffaf ve süratli hizmet anlayışı ile mimar, mühendis, şehir plancısı ve ekonomistlerden oluşan, deneyimli ve uzman kadrosuyla müşterilerinin çözüm ortağı olarak yanında olmaktır.

 

Ayrıca gayrimenkul yatırım danışmanlığı ve gayrimenkul geliştirme hizmetleriyle gayrimenkul platformunda İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça, Arapça, Çince, Japonca, Yunanca, Danca, Flemenkçe olmak üzere 12 dilde değerleme raporu hazırlar ve çözüm üretir.

dinamik ekip

Vektör Gayrimenkul Değerleme A.Ş., sektördeki gelişmeler doğrultusunda, eğitime ve uzmanlaşmaya önem vermektedir. Sürekli eğitime yönelik seminerler ve toplantılar düzenleyen, bu konuda bilgi birikimini de paylaşan Vektör Gayrimenkul Değerleme A.Ş., gelişen teknolojiye uyum sağlayarak geleceğin firması olduğunu kanıtlamaktadır.

 

Değerleme sektöründe, arka planda akademik bilgi ve tecrübe barındıran şirket yapılanmasıyla, mimar, mühendis, şehir plancısı ve ekonomistlerden oluşan deneyimli, SPK lisanslı uzman kadromuzla, ekip dayanışması ve iş etiği anlayışımızla, bireysel ve kurumsal değerleme hizmetinde, etik ve süratli hizmet anlayışımızla çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.

İnsan Kaynakları Değerleme Talepleri Sürekli Bilgilendirme Formu